epuap

Spotkanie wigilijne w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim

Tradycyjnie, jak co roku, w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczysta wieczerza wigilijna zorganizowana w ramach projektu   „W rodzinie siła”. Uczestniczyły w niej rodziny zastępcze wraz z podopiecznymi, pracownicy i zaproszeni goście. Wśród przybyłych byli m.in. Starosta Powiatu Piotrkowskiego - Piotr Wojtysiak i Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego – Dariusz Magacz.
Dyrektor PCPR – Paweł Giler oraz Starosta – Piotr Wojtysiak złożyli przybyłym życzenia świąteczne. Podziękowali za trud, codzienną pracę oraz serce jakie wkładają w wychowanie dzieci. Spotkanie było również okazją do integracji rodzin zastępczych i wychowanków.
Dzieci najbardziej ucieszyły się z wizyty Mikołaja, który wręczył im upominki. Zaproszone rodziny raczyły się tradycyjnymi potrawami wigilijnymi oraz śpiewały wspólnie kolędy. Był to dla wszystkich wyjątkowy czas, spędzony w miłej, przedświątecznej atmosferze. Szczególnie dla rodzin zastępczych była to chwila wytchnienia od codzienności, okazja  do wymiany doświadczeń.
powrót