Klawisze dostępu

  H - Strona główna
  A - Aktualności
  O - Informacje podstawowe
  Z - Kadra
  B - BIP
  C - Pomoc osobom niepełnosprawnym
  K - Kontakt
  P - Projekty UE
  G - Galeria
  W - Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego
  D - Deklaracja dostępności
  Korzystanie z klawiszy dostępu w zależności od używanej przeglądarki:
  ALT + klawisz dostępu - Internet Explorer i Chrome
  ALT + Shift + klawisz dostępu - Firefox
  Shift + ESC - Opera (otwiera menu)
  CTRL + klawisz dostępu - Konqueror, Camino
  Opt + klawisz dostępu - Skrót dla komputerów Mac w przeglądarkach: Firefox 14.0.1 i wyższe, Safari 4 i wyższe, Chrome
 • Skróty
  klawiaturowe
 • Czcionka
 • Kontrast
epuap

Warsztaty kreatywnego tworzenia kartek świątecznych

DSC_0356
Boże Narodzenie to radosny czas, w którym wszyscy składają sobie życzenia świąteczne. Ale nie wszystkim bliskim czy rodzinie możemy złożyć życzenia osobiście. Wydawałoby się, że czasy nowinek elektronicznych zmieniły na dobre formę składania życzeń. Okazuje się jednak, że ludzie chętnie wracają do sprawdzonych i eleganckich form, takich jak kartki świąteczne.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim 10 grudnia przeprowadziło w swojej siedzibie warsztaty własnoręcznego robienia kartek świątecznych dla dzieci z rodzin zastępczych
z terenu powiatu piotrkowskiego. Dzieci i ich opiekunowie podczas warsztatów zapoznali się z różnymi technikami plastycznymi, materiałami, które można do tego celu wykorzystać i z ochotą przystąpili do pracy. Tak powstały przepiękne oryginalne kartki świąteczne, które rodziny będą mogły wysłać swoim bliskim. Kartki będą miłą niespodzianką i ozdobą, która postawiona koło choinki, przez długi czas przypominać będzie o tych, którzy ją wysłali.
Warsztaty były też okazją do wspólnego spędzenia przedświątecznego czasu, wszyscy świetnie się razem bawili. Jednocześnie zainspirowali się do dalszej wspólnej pracy w domu.
powrót