Jesteś tutaj:

  1. Start
  2. Kadra

Kadra

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim
DYREKTOR
Paweł Giler
tel. (44) 732-31-63  pokój nr 21
e-mail: p.giler@pcprpiotrkow.pl


STANOWISKO DO SPRAW ADMINISTRACYJNO – KADROWYCH
Główny Specjalista Małgorzata Lasota
tel. (44) 732-31-64  pokój nr 20
e-mail: m.lasota@pcprpiotrkow.pl

RADCA PRAWNY
Anna Pisarek
tel. (44) 732- 32-35  pokój nr 19
wtorek, czwartek w godz. 7.30 -11.30
e-mail: a.pisarek@pcprpiotrkow.pl

Dyżur w każdy wtorek w godzinach 15.30 - 19.30

STANOWISKO DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Główny Specjalista Katarzyna Wawrzyńczak
tel. (44) 732- 31-83 pokój nr 19
e-mail: k.wawrzynczak@pcprpiotrkow.pl

STANOWISKO DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH
Inspektor Aneta Bartomiejczyk
tel ( 44) 732-31-79 pokój nr 4
e-mail: a.bartlomiejczyk@pcprpiotrkow.pl

ZESPÓŁ PROJEKTOWY KIEROWNIK ZESPOŁU
Dorota Jankowska
tel.(44) 732-32-34
e-mail:d.jankowska@pcprpiotrkow.pl
pokój nr 216

DZIAŁ FINANOWO- KSIĘGOWYGŁÓWNY KSIĘGOWYJolanta Tuta
tel.(44) 732-31-65
e-mail:j.tuta@pcprpiotrkow.pl
pokój nr 22

KSIĘGOWY
Katarzyna Goscz
tel. (44) 732-31-65
e-mail:k.goszcz@pcprpiotrkow.pl

KSIĘGOWY
Agnieszka Pietrzak
tel. (44 )732-32-21
e-mail:a.pietrzak@pcprpiotrkow.pl

KSIĘGOWY
Agnieszka Kwaśniak
tel. (44) 732-32-21
e-mail: a.kwasniak@pcprpiotrkow.pl

DZIAŁ REHABILITACJI I POMOCY SPOŁECZNEJKIEROWNIK DZIAŁU
MARIUSZ BĄKIEWICZ
tel.(44) 732-32-33
e-mail:m.bakiewicz@pcprpiotrkow.pl

pokój nr 15

Starszy Inspektor Gabriela Dominik
tel. (44)732- 31-66 pokój nr 27
e-mail: g.dominik@pcprpiotrkow.pl


Starszy Inspektor Anita Smorawińska-Rudzka
tel. (44) 732-31-66 pokój nr 27
e-mail: a.smorawinska-rudzka@pcprpiotrkow.pl


Pracownik Socjalny Anna Wożniakowska
tel. (44) 732-31-03 pokój nr 22
e-mail: a.wozniakowska@pcprpiotrkow.pl


Pomoc Administracyjna Beata Gawryszczak
pokój nr 26
e-mail: b.gawryszczak@pcprpiotrkow.pl

DZIAŁ OPIEKI NAD DZIECKIEM I RODZINĄKIEROWNIK DZIAŁU
Małgorzata Melka
e-mail: m.melka@pcprpiotrkow.pl
(44) 732-31-61 pokój nr 23


ZESPÓŁ DO SPRAW  RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ
Starszy Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastepczej Monika Hajniak
tel. (44) 732-32-02  pokój nr 18
e-mail:m.hajniak@pcprpiotrkow.pl
Dyżur w każdą środę w godzinach od 7.30 - 15.30


Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej Anna Skrobek
tel. (44) 732-32-02 pokój 18
e-mail: a.skrobek@pcprpiotrkow.pl
Dyżur w każdy wtorek  w godzinach od 9.00 do 17.00


Koordynator Rodzinnej Pieczy  Zastępczej
Magdalena Cygan
tel. (44)732-32-02 pokój nr 18
e-mail: m.cygan@pcprpiotrkow.pl
Dyżur w każdy piątek w godzinach od 7.30 - 15.30


Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastepczej
Aleksandra Sipa
tel.(44) 732-32-02 pokój nr 18
e-mail: a.sipa@pcprpiotrkow.pl
Dyżur w każdy czwartekw godzinach od.7.30 do 15.30


Psycholog Emilia Stępień
tel. (44)732-32-30 pokój nr 23
e-mail:e.stepien@pcprpiotrkow.pl
Dyżur w każdy poniedziałek od 11.00 do 18.00



ZESPÓŁ DO SPRAW POMOCY DZIECKU I RODZINIE ORAZ WYPŁATY ŚWIADCZEŃ


Starszy Inspektor Dominika Piotrowska  ( realizacja świadczeń dla rodzin zastępczych, usamodzielnianych wychowanków i porozumień )
tel. (44) 732-31-76  pokój nr 17
e-mail: d.piotrowska@pcprpiotrkow.pl


Pracownik Socjalny Katarzyna Hajniak
tel.(44)732-31-60 pokój nr 17
e-mail: k.hajniak@pcprpiotrkow.pl




PUNKT INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Psycholog Joanna Łuczak
tel. (44) 732-31-61 pokój nr 24
wtorek w godz.7.30-15.30
środa w godz. 11.30-15.30
e-mail: j.luczak@pcprpiotrkow.pl

Dyżur w każdą środę w godzinach od 15.30 do 19.30 pokój nr 24

Radca Prawny Anna Pisarek

Dyżur w każdy wtorek w godzinach od 15.30 do 19.30 pokój nr 19


Pracownik  Socjalny Katarzyna Hajniak

tel. (44) 732-31-60 pokój nr 17 e-mail:k.hajniak@pcprpiotrkow.pl



POWIATOWY ZESPÓŁ DO SPRAW ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Przewodnicząca Katarzyna Goszcz
tel.(44) 732-31-80 pokój nr 4
e-mail:k.goszcz@pcprpiotrkow.pl


Sekretarz Anna Pisarek
tel.(44) 732-31-80 pokój nr 4


Pracownik Socjalny Sylwia Grałek
tel.(44) 732-31-79 pokój nr  4
e-mail: s.gralek@pcprpiotrkow.pl


Podinspektor Jacek Marcinkowski
tel. (44)732-31-77 pokój nr 2
e-mail j.marcinkowski@pcprpiotrkow.pl


Pomoc Administracyjna Brygida Zielińska
tel.(44) 732-31-79 pokój nr 4
e-mail:b.zielinska@pcprpiotrkow.pl