Klawisze dostępu

  H - Strona główna
  A - Aktualności
  O - O nas
  Z - Kadra
  B - bip
  C - Pomoc osobom niepełnosprawnym
  K - Kontakt
  P - Projekty EFS
  G - Galeria
  W - Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego
  D - Deklaracja dostępności
  Korzystanie z klawiszy dostępu w zależności od używanej przeglądarki:
  ALT + klawisz dostępu - Internet Explorer i Chrome
  ALT + Shift + klawisz dostępu - Firefox
  Shift + ESC - Opera (otwiera menu)
  CTRL + klawisz dostępu - Konqueror, Camino
  Opt + klawisz dostępu - Skrót dla komputerów Mac w przeglądarkach: Firefox 14.0.1 i wyższe, Safari 4 i wyższe, Chrome
 • Skróty
  klawiaturowe
 • Czcionka
 • Kontrast
epuap

Spotkanie wigilijne

Grupowe zdjęcie uczestników spotkania wigilijnego wraz ze Św. Mikołajem (1)


Spotkanie wigilijne

W dniu 16.12.2022 r. odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim w którym uczestniczyły rodziny zastępcze z terenu Naszego Powiatu.
Wydarzeniu, towarzyszyła radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera. Był opłatek – symbol zgody i pojednania oraz życzenia świąteczne od Starosty Powiatu Piotrkowskiego, Pana Piotra Wojtysiaka, Wicestarosty Powiatu Piotrkowskiego, Pana Dariusza Magacza oraz Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim Pana Pawła Gilera.
Największą atrakcją dla najmłodszych uczestników była wizyta Świętego Mikołaja, który na spotkanie z dziećmi przygotował wspaniałe prezenty. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy oraz robienie brokatowych tatuaży.
Zaproszeni goście zostali poczęstowani tradycyjnymi potrawami wigilijnymi. Był to dla wszystkich wyjątkowy dzień, a dla rodzin zastępczych chwila wytchnienia i okazja do wymiany doświadczeń. Cykliczne spotkania z rodzinami zastępczymi to jedna z form propagowania idei rodzicielstwa zastępczego oraz integrowania się rodzin zastępczych. 
Spotkanie wigilijne zorganizowano w ramach projektu „W rodzinie siła 2”, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
powrót